Witamy 🙂
Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY ma zaszczyt przedstawić wielką akcję remontowo – pomocowo – solidarnościowo – przyjacielską.

Remontujemy Marzenie #remontujemymarzenie

Sprawa wygląda tak:
Od dziesięciu lat zajmujemy się rehabilitacją społeczno zawodową osób niepełnosprawnych intelektualnie ze współistniejącymi niepełnosprawnościami. Są wśród nas autyści, osoby z zespołem Downa, z zespołem Aspergera, porażeniem mózgowym czy też z zaburzeniami psychicznymi. Do tej pory wspólnymi siłami dawaliśmy radę jakoś wiązać koniec z końcem, no ale przyszedł czas i na nas… 😀
W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy do użytku lokal (258 m2). Długo na niego czekaliśmy i cieszyliśmy się bardzo, ponieważ w naszym obecnym wszystko się już psuje i wymaga generalnego remontu, a w dodatku nie mieścimy się w nim wszyscy.
Chcieliśmy przenieść się do nowego lokalu (mieszczącego się w tym samym budynku) jak najszybciej i zacząć powoli, własnymi siłami remontować nasze stare lokum. Niestety, nasze nowe miejsce nie nadaje się do użytku. Wymaga dość sporego remontu, a my nie posiadamy środków finansowych, ani tak dużej wiedzy fachowej, aby takie prace wykonać.

Jest nas ponad 150, więc abyśmy mogli kontynuować naszą pracę, działania i wspierać się nawzajem niezbędne jest przeprowadzenie remontu zarówno pierwszego, jak i drugiego lokalu. Koniecznie musimy wymienić podłogi, dokonać renowacji okien i ścian, wymienić wewnętrzne i zewnętrzne drzwi, poprawić instalację elektryczną, oraz postawić kilka ścian działowych, a także rozprawić się z wentylacją.

Dużo już udało nam się osiągnąć dzięki pomocy dobrych ludzi, takich jak TY.

Chcesz pomóc nam wyremontować marzenie? Byłoby super! Dosłownie każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Wszyscy nasi darczyńcy zostaną przez nas docenieni i wynagrodzeni 🙂

Wpłat można też dokonywać na konto Stowarzyszenia Otwarte Drzwi – 77 1240 6074 1111 0010 3072 2313 w tytule wpisując „darowizna na cele statutowe (PARTNERZY)„. Darowiznę można odliczyć przy rozliczeniu podatkowym.

Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc bardzo prosimy…

Pomóżcie nam już na wakacje wprowadzić się do nowego lokum!
Prosimy też o udostępnianie, być może ktoś z Waszych znajomych będzie mógł nam pomóc 🙂

Dzięki 😉

Więcej o naszym Ośrodku znajdziecie Państwo na:
https://www.facebook.com/OsrodekPartnerzy/

oraz na stronie facebook’owej poświęconej #RemontujemyMarzenie :  https://www.facebook.com/remontujemymarzenie

Serdecznie zapraszamy 🙂
Uczestnicy i Kadra Ośrodka